Kniha návštěv

Re: Re: Re: Re: liga

Just | 11.09.2013

KDO TEDY BUDE HRÁT NEW SEZONU???

abcd

To3a | 29.07.2013

Rigum jednou prohrál ve finále a hned se začaly dít věci... 50% účast, aby někdo mohl nastoupit v play-off. Kdo tam bude hrát? To je ten správný krok v před...

Re: abcd

asi nováček co? | 30.07.2013

Připadá ti normální když hráči přijdou jen na PO? Pokud chtějí hrát,tak těch 50% není zas tak moc. Navíc toto pravidlo už tu v minulosti bylo. No a rigum prohrál finále po delší době,ale rozhodně neprohrál jednou finále,nemyslím si že je to reakce na finále,ale jen snaha o ukončení pravidlové divočiny...

Re: Re: abcd

žvanut | 14.08.2013

Okresku bude hrát jen Rigum A,B,C :-) i když oni už Rigum vlastně ani nejsou :-) Vždy si dělali pravidla tak, aby to vyhovovalo především jim a je to tak pořád dokola....

Re: Re: Re: abcd

já to nechápu | 15.08.2013

dle frkání některých:dělali si pravidla podle sebe-je to špatně,budou pravidla jak mají být-zase špatně,vysvětlí mi to někdo? jako mně je to celkem fuk,jen nechápu myšlení některých jedinců.

Re: Re: abcd

Díra8 | 15.08.2013

Nemám nic proti nastavení a dodržování pravidel,ale myslím si, že tohle je krok dozadu. Místo aby se otevřela soutěž více lidem,protože už tak je nás tam jak šafránu,tak se v podstatě ještě víc okleští. Ať si každý dotáhne do mančaftu koho chce. Bude větší konkurence schopnost! vždyť třeba finále se muselo líbit,bez ohledu na to kdo vyhrál,nebo prohrál a nebo jestli měl odehraných tolik či tolik zápasů. A na co se mají nalákat mladí kluci,než na to že si zahrají s Kubou,Pešákem,či Vyrubem aj. No a že by tito hráči odehráli 50% :-))))))))))))

Re: Re: Re: abcd

ZH88 | 25.08.2013

Jako jestli je to krok dopředu nebo dozadu o tom tu můžeme polemizovat. Z jedné strany to někdo vidí jako atraktivní zahrát si s Kubou, Pešem a kýmkoliv dalším, z druhé strany o to třeba ani nikdo nestojí, protože v základní části ti kluci nechodí, tak si s nima stejně nezahrají a do play off se třeba ti mladí kluci nebo slabší mužstva nedostanou, aby si s nima zahráli. Myslím si, že týmy tady dělají všechno proto, aby si vůbec někoho sehnali, aby hrál nemusíme jim vykládat doveďte si koho chcete. Nejlepší by bylo udělat to, aby tady řádně fungovalo vedení a vše co by mělo v okresní lize. Háže se to všechno na jednoho dva lidi, ale ruku k dílu nikdo nepřiloží. Tak ať se sejdou zástupci zbytku mužstev co tady zůstali a můžou si to všechno vyříkat a hlasovat o tom co bude nebo jak se udělá a ať to každý vidí. Pak nemusíme říkat že ti to udělali kvůli tomu že naposled vyhráli a nebo jim to sedí. Každý pak jen píše co by bylo nejlepší a nebo kdo se čeho bojí, kdo je tým a kdo není, ale nikdo pro to nic neudělá. Ať se mužstva sejdou zvolí si výkonný výbor okresního svazu a rozhoduje víc lidí nikdo nikomu nebrání a každý na to má právo a tak by to mělo fungovat. Jinak bude vždycky všechno špatně.

Re: Re: Re: Re: abcd

Radek Ambros | 29.08.2013

Zdeňo, částečně máš pravdu, ale dovolím si trošku oponovat. Žádali jsme Břeťu Mráze, zdali by bylo možné svolat nějakou schůzi se všemi vedoucími mužstev, kde by se tyhle věci probrali, ale řekl že žádná schůze se svolávat nebude, že se prostě už rozhodl a že schůze je zbytečná. My jen chtěli probrat na schůzi snížení podmínek 50ti % odehraných zápasů v základní části na 25-30 %. Tím pádem se vzdáváme služeb všech hokejistů jako je např. : Vyrůbalík, Šmach, Kempný ... a jde nám pouze o to aby bylo umožněno alespoň klukům, převážně juniorům SHK, kterým bohužel hokejové povinnosti nedovolí odehrát požadovaný počet 50ti % zápasů, aby mohli po skončení hokejové sezony hrát ještě hokejbal. Bohužel Břeťa Mráz to prezentoval tak, že Gladiátoři nesouhlasí s žádnými podmínkami a chtějí aby mohl hrát za ně kdokoliv a kdykoliv. NENÍ TO PRAVDA! Žádáme pouze o jedinou schůzi, kde by se tohle mohlo probrat, ale to nám bohužel není umožněno.

Re: Re: Re: Re: Re: abcd

Břeťa | 30.08.2013

Nemáš pravdu Já jsem nerozhodl nic sám napsal jsem všem vedoucím meil aby se hlasovalo o nové podmínce že každý hráč musí odehrát 50% utkání v základní časti aby mohl nastoupit v play off a ze 7 oslovených a řádně přihlášených mančaftu mě došlo od 5 vedoucích že souhlasí se zavedením nové podmínky jeden souhlasí částečně a jeden je na dovolené a ještě se nevyjádřil. Takže velká většina souhlasí se zavedení podmínky.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: abcd

Radek Ambros | 30.08.2013

s tímhle nemůžu souhlasit, chtěli jsme jen jednu jedinou schůzy kde by se probralo snížení hranice 50ti % a ta nám nebyla umožněna a to nemůžeš popřít a co já vím tak do očí jsi mi řekl, že nikdo z rigumu an téhle podmínce netrvá, že to pouze vadilo ostatním klubům a ostatní kluby kromě rigumu a nás jsou v okresce pouze 4 a od dovu z těchto čtyřech týmů mám vyjádření, že snížení hranice by jim nevadilo, jeden tým se vyjádřil, že si odpověď rozmyslí a dají vědět a jeden tým zatím neodpověděl. Pořád voláte po tom jak se může každý svobodně vyjádřit, ale ty sám tuto možnost nepřipouštíš, ono, ať si potom udělá každý svůj názor.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek