Kniha návštěv

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: abcd

Břeťa | 30.08.2013

Já mám v pc uloženo 6 e-meilu s odpovědí od vedoucích kteří hlasovali jestli ta podmínka 50% bude nebo ne všechny budou vytisknuty a uloženy a kdokoliv bude chtít tak mu je ukážu

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: abcd

Radek Ambros | 30.08.2013

Věřím že ty maily máš, ale já mluvil se zástupci klubů telefonicky a nikdo mi neřekl, že trvá na podmínce 50 %, že by i souhlasili s limitem 25-30 %, jenže ty jsi tohle ani nebral v potaz a nepřipouštíš žádnou diskuzi. Je smutné, že je takový problém se jednou na hodinku sejít se zastupci týmu a probrat tyhle věci osobně. Jo a jen jsi zapomněl dodat, že tyhle podmínky sis stanovil sám a nechal sis je jen odsouhlasit aniž by ses někoho zeptal na jiný návrh a tohle popřít nemůžeš.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: abcd

já to nechápu | 31.08.2013

jestli nekecáš,se zástupci kterých klubů jsi mluvil? můžeš to zveřejnit?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: abcd

ZH88 | 30.08.2013

Jako nebudu se zastávat ani jedné strany ani druhé. Všechno tady padá na hlavu jednoho člověka. Nikdo z okresky ani z hráčů se nechce do ničeho angažovat každý by došel jen si zahrát a když se pak ten jeden snaží vyjít vstříc někomu kdo něco chce je jasné že všem to sedět nebude. Proto jsem říkal ať je v okresce řádný výkonný výbor, ať funguje komise rozhodčích, disciplinárka aspoň o 3 lidech, každý hrající mančaft ať má člověka vedoucího, který se bude scházet pravidelně na nějaké poradě a může se hlasovat. Minulý rok schůze nebyla tento rok taky ne ani se o to nikdo nezajímá a až začne někomu něco vadit tak se chce radit. A není už trochu pozdě za 5min 12? Co jste dělali celé léto celé dva měsíce? Všichni chodili a všude se říkalo jak Rigum prohrál finále a mění pravidla. A co tak prohrál. Většina z nás měla těžkou sezonu a hodně zápasů myslím že spoustu lidí bylo rádo, že vyhrál i někdo jiný. A navíc jsme vždy hráli ať si přivedl kdo chtěl koho chtěl ba naopak ještě se konkrétně vám vycházelo vstříc třeba u golmanů když jste jednu sezonu dopsali Kokeho až po uzávěrce...nikdo nic neříkal. Někdo si myslí, že je to krok zpět, že na atraktivní finále došlo spoustu lidí, ale tu přece nejde jen o finále tu jde taky o další mužstva které chcou hrát zahrát si a vyhrávat nejde jen o Rigum a Gladiátory. Do teď nikdo nic neřešil až jsem před týdnem řekl Jarovi Grabovskému svůj názor jak by to mělo fungovat tak se najednou někdo vzbudí a chce schůzi. Já to vůbec Břeťovi nezávidím je na to sám, nikdo mu nepomůže i když vím že pár lidí oslovoval i z vašich řad. Pak něco dá dohromady protože si to pár lidí přeje a druhým je trnem v oku. Na elektronické domluvě z mužstvy nevidím nic špatného každý ma svého vedoucího a ti se asi vyjádřili to co vám asi řeknou do telefonu pak je sice podstatné jak by to asi mělo být důležité však je co napsali do emailu. Schůze se měla svolávat před třemi měsíci nebo o prázdninách, nebo když se podávali přihlášky...co se bude teď už honit když je vše nachystané a poslané?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: abcd

Díra8 | 09.09.2013

Sice jsme se Zdeňo spolu bavily,ale já rozhodně neinicioval nějakou další nebo novou vlnu o pravidlech či schůzkách. V podstatě to co jsme si u piva rozebraly jsem dál nepustil,protože jsem se s Radkem ani neviděl.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: abcd

ZH88 | 11.09.2013

To je škoda :( myslel jsem, že se o tom pobavíte. Mrzí mě jen, že se to začalo řešit všechno dost pozdě :( a že se tu vše nechává jen na jednoho člověka....mohlo by to tu fungovat úplně jinak.

turnaj

Joky | 31.05.2013

Zdravím, chcel by som sa spýtať či náhodou neorganizujete letný hokejbalový turnaj. ďakujem

Počet hokejistů v týmu.

roman | 24.05.2013

ahoj nejsou nějaký limity na to kolik můžeš mít hokejek v týmu? když vidím výčet toho kdo hral ve finále tak se mi zdá, že to už není hra pro amatéry ale "2. hokejbalová liga" plus pár dalších hokejistů.

Re: Počet hokejistů v týmu.

Petra | 29.05.2013

Můžou být max.2 hokejisti s profesionální smlouvou, jestli narážíš na drtiče, to nejsou profesionálové, buď jsou to pracující nebo studenti.

Veselí do finále...

lenivý medved | 29.04.2013

pome pome...Rigum musi padnout....Medvědi do finále !!

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek